Profil spoločnosti

ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY LIMITED ponúka riadenie a servis výrobného dodávateľského reťazca. Zaviazali sme sa k One Stop BOM Supply od roku 2000 v Shenzhene, vrátane elektronických komponentov, ako je integrovaný obvod, konektor, relé, kondenzátor, odpor, modul, snímač, kryštálový oscilátor, dióda, pamäte, induktor atď. Sídlo spoločnosti je v Shenzhene a má pobočky v Hongkongu, Guangzhou.

Skúsený a vysokokvalitný predajný tím, nákupný tím a tím QC neustále získavajú uznanie od našich zákazníkov. Počas uplynulých rokov sa naša obchodná doména rozšírila z domácich do viac ako 30 krajín po celom svete. Zameriavame sa na integráciu lokálnych a globálnych spotových zdrojov a budujeme nezávislé a stabilné distribučné kanály. Na základe objednávky bol zriadený profesionálny a zodpovedný tím kontroly kvality, ktorý zahŕňa vizuálnu kontrolu, testovanie značenia, elektrické testovanie a testovanie röntgenovým žiarením. To nám dáva dôveru v poskytovanie vysoko kvalitných produktov

Bohatý produktový reťazec nám umožňuje slúžiť zákazníkom v rôznych oblastiach vrátane: vojenstva, automobilového priemyslu, zdravotníctva, spotrebnej elektroniky, priemyselnej kontroly, internetu vecí, novej energie a komunikácií atď. Vieme poskytnúť rýchle dodanie logistiky, návrhy alternatívnych dielov, kontrolu nákladov a recyklácia zásob.

Ako hovorí staré čínske príslovie: 精诚所至,金石为开 (Úprimnosť je kľúčom k úspechu) Cieľom TECHNOLÓGIE ZHONG HAI SHENG je byť skutočným partnerom, ktorý pomáha našim zákazníkom.

Náš tím

CEO

MR. HAI CHENG GUO

V roku 2003 sa pán Guo prvýkrát dotkol elektronických komponentov IC. Prvých 7 rokov sa učil všetky druhy elektronických súčiastok, až do roku 2010 bola v Shenzhene postavená technológia ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY, ktorá slúžila miestnym továrňam so zameraním na miestne podnikanie. S rozvojom globalizácie a internetu si všimol, že na globálnom trhu je obrovský potenciál, a preto sa ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY v roku 2013 rozšírila na globálny trh.

Manažér zahraničného predaja

Mr. Jess

Jess pracoval v predaji od roku 2014. V rokoch 2014-2017 pracoval v banke ako obchodník, no neuspokojila ho nudná práca v banke. Po roku 2017 nastúpil do ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY ako zahraničný predaj. V priebehu rokov ho zákazníci a kolegovia potvrdili vďaka pozitívnemu a nadšenému pracovnému prístupu. Od roku 2021 sa stal manažérom tímu zahraničného predaja.

Vedúci nákupu

Mr. Danny

Danny bol senior nákupcom, hoci je mladý, mal viac ako 10 rokov skúseností na globálnom trhu s elektronickými komponentmi. Počas rokov sa Danny zaviazal rozvíjať a vytvárať nezávislé dodávateľské kanály, vzťahy s miestnymi, globálnymi distribútormi a továrňami. Aby sme sa uistili, že môžeme ponúknuť lepšie ponuky a bohatý produktový rad.

manažér kontroly kvality

Miss. Zhang

Slečna Zhang pracovala v testovacom laboratóriu pred ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY. Mala hlboké znalosti o vizuálnej kontrole, testovaní značenia, röntgenovom testovaní, elektrickom testovaní a röntgenovom testovaní. Vďaka profesionalite a zodpovednosti sa stala našou manažérkou testovania v roku 2019. Teraz vedie tím, ktorý zabezpečuje kvalitu našich produktov počas komplexného a premenlivý trh.

finančný manažér

Miss Aeilmmee

Slečna Aeilmmee pracovala v banke 5 rokov. A teraz sa špecializuje na náš finančný manažment a účtovníctvo.

Copyright © 2024 ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY LIMITED All Rights Reserved.

Vyhlásenie o ochrane súkromia | Podmienky používania | Záruka kvality

Top