podmienky používania

grantov a proviantov

druh transportu

zhong hai sheng ponúka rôzne spôsoby dopravy: môžeme vám pomôcť poslať balíky federálnym kuriérom, dhl, ups, tnt, ems alebo akýmkoľvek iným spôsobom, ktorý chcete. všetky. môžete si vybrať svoju logistickú službu. ak existuje konkrétny dodávateľský spoločný podnik, spol. zároveň spôsob doručenia, ktorý obdrží požiadavku zákazníka.
 

náklady na doručenie:

  • cena dopravy závisí od veľkosti, hmotnosti a miesta určenia zásielky. máme dlhodobý obchodný vzťah s federálnym kuriérom a dhl. urobíme všetko pre to, aby sme vám poskytli najlacnejšiu kuriérsku cenu. pre bezpečnosť vášho balenia budeme pri veľkých balíkoch poistení.
  • Akceptované objednávky nad 10 000 USD budú bezplatne odoslané do celého sveta prostredníctvom dhl/fedex. ak je celková suma nižšia ako 10 miliónov USD, dhl/fax bude stáť 60 – 10 100 USD v závislosti od hmotnosti/veľkosti. zvýšiť cestovné.
  • dopravcovia zvyčajne poskytujú online účty na správu vášho nákladu, dokonca aj s pokročilejšími funkciami.
  • dodržiavame všetky exportné zásady a pravidlá. niektoré produkty môžu podliehať itarským obmedzeniam a vývozné obmedzenia môžu viesť k skoršiemu dátumu dodania.

dodacia lehota a miesto určenia

tovar doručíme do 1-2 dní od dátumu doručenia všetkých nákladov do nášho skladu.

  • naše pracovné dni sú od pondelka do piatku, okrem sobôt, nedieľ a sviatkov.
  • dodacia lehota závisí od spôsobu dopravy a miesta určenia. clá, dane a iné poplatky sú zodpovednosťou príjemcu. pretože naše náklady zahŕňajú iba náklady na prepravu balíka, obráťte sa na svoj colný úrad, aby ste odhadli možnú cenu.
 

toto je harmonogram dodania z nášho skladu do vášho cieľa. prosím obráťte sa na svoju stranu.

  Ázia Severná Amerika Európe stredný východ Južná Amerika afrika
dhl 2-4 dni 3-4 dni 3-5 dní 3-6 dní 3-5 dní 4-6 dní
fedex ip 2-4 dni 3-4 dni 4-5 dní 3-6 dní 4-6 dní 4-6 dní
 

dodacie a dodacie lehoty sa kalkuluju v pracovnych dnoch od pondelka do piatku. v prípade veľkých sviatkov, ako sú Vianoce, povoľte dodatočný čas doručenia. v týchto špeciálnych prípadoch upozorňujeme na možné omeškania. krajiny, ktoré nemôžu byť odoslané z dôvodu politiky: Afganistan, Stredoafrická republika, Pobrežie slonoviny, Demokratická republika Kongo, Kórejská demokratická ľudová republika, Eritrea, Libanonská republika, Libéria, Somálska demokratická republika, Sudánska republika. pre podrobnosti o dodaní kontaktujte prosím [email protected].

Copyright © 2024 ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY LIMITED All Rights Reserved.

Vyhlásenie o ochrane súkromia | Podmienky používania | Záruka kvality

Top