Správa prebytočného materiálu

ZHONG HAI SHENG Technologies ponúka viacero riešení pre váš nadbytočný elektronický inventár. Či už máte zastarané diely alebo prebytok elektronických komponentov, máme viac ako 20 rokov odborných znalostí, ktoré vám pomôžu nájsť správnu stratégiu.

Naša spoločnosť pracuje so širokou škálou komponentov, ktoré zahŕňajú nové a zastarané polovodiče, konektory, terminály, vojenské komponenty, pasívne, diskrétne, diódy, aktívne prvky, prepínače, relé, CPU, pevné disky, displeje a ďalšie.

Aby sme čo najlepšie vyhovovali vašim potrebám, máme na výber tri programy. Každé riešenie je možné prispôsobiť tak, aby vám prinášalo úžitok:

Nadmerné nákupy elektronických zásob

Riešenie na kúpu šarže funguje dobre pre spoločnosti, ktoré chcú uvoľniť miesto a získať späť peniaze. ZHONG HAI SHENG skontroluje váš zoznam prekročenia a do 48 hodín vás upozorní s ponukou.

Predaj riadok po riadku

Náš program riadok po riadku je skvelou voľbou pre spoločnosti, ktoré chcú mať svoje zásoby po ruke. Na šírenie vášho inventára používame našu celosvetovú databázu, aby ste mohli získať čo najvyššiu návratnosť. Keď nájdeme kupcov, môžete nám poslať zásielku a my sa postaráme o zvyšok. Je to jednoduché!

Zásielkový inventár

Majte svoj materiál po ruke vďaka technológii ZHONG HAI SHENG Technologies zaisťuje, že váš materiál bude odoslaný, spočítaný a potom zlepený tu v našom sklade s kontrolovanou klimatizáciou. Výhodou tejto možnosti je znovuzískaný skladový priestor a potenciálne vyššia finančná návratnosť v porovnaní s likvidáciou. Ak vaša spoločnosť požaduje nejaké diely späť, jednoducho nám dajte vedieť a my vám ich bezplatne doručíme späť!

Spravujte svoj nadbytočný inventár

Bez ohľadu na to, ktorú možnosť si vyberiete, umožníte odborníkom ZHONG HAI SHENG Technologies spravovať vaše prebytočné zásoby, uľahčíte priestor vo vašom sklade, finančnú návratnosť vašej spoločnosti a nezabúdajme na ohľaduplnosť k životnému prostrediu. Tým, že nezlikvidujete svoj prebytočný elektronický inventár a prispejete k elektronickému odpadu, ktorý recyklujete!

Nahrajte svoj zoznam inventára

Copyright © 2024 ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY LIMITED All Rights Reserved.

Vyhlásenie o ochrane súkromia | Podmienky používania | Záruka kvality

Top