Riadenie dodávateľského reťazca

Za posledných 20 rokov sme vytvorili celosvetový dodávateľský reťazec, ktorý poskytuje celý rad služieb, ako je distribúcia, podpora pri nedostatku a riadenie zásob. Dokážeme spravovať viac ako milióny informácií o inventári elektronických komponentov.

Celosvetový dodávateľský reťazec

Ako najkonkurenčnejšia časť sa viac ako 20 rokov zameriavame na budovanie vyspelého systému dodávateľského reťazca. Prísny výber, kontrola kvality a nepretržitá spolupráca sú 3 dôležité body, aby bol náš dodávateľský reťazec zdravý a trvalo udržateľný rozvoj. A v každom bode máme kompletný tok spracovania. Väčšina našich kanálov sú miestne a celosvetové továrne, oficiálni zástupcovia a každý trh po celom svete.

Kompletný sortiment elektronických komponentov

Na úplnom začiatku sme sa špecializovali len na Integrated Circuit Chip. Počas rozvoja spoločnosti, s cieľom uspokojiť potreby zákazníkov a lepšie služby. Rozšírili sme náš sortiment o CPLD alebo FPGA, MCU, DSP a pamäte alebo Flash, ktoré pokrývajú mnohé hlavné oblasti produktov, ako sú: spotrebné produkty, automobilová elektronika, zdravotnícke vybavenie, komunikácia, letecký alebo vojenský priemysel atď.

Rôzne značky

Ako profesionálny nezávislý distribútor prehlbujeme znalosti v sortimente produktov každej značky a poskytujeme presné informácie o originálnych dodávkach z výroby. Môžeme ponúknuť rôzne značky: Texas Instruments, STMicroelectronics, XILINX, Microchip, ALTERAE, ADI, Maxim, Onsemi, RENESAS, JAE, JST, MOLEX, AVAGO, YOGA, LATTICE, MICRON a tak ďalej.

Zastarané, dodávka dielov EOL

Vzhľadom na globálny dodávateľský reťazec sme vždy odhodlaní pomáhať zákazníkom rýchlo a presne nájsť zastarané, po dobe životnosti a ťažko dostupné diely. Väčšina týchto dielov je v starom DC, kontrola kvality je kľúčová. Nastavili sme aj kontrolné spracovanie: digitálny mikroskop na vizuálne testovanie, kontrolu originálnych obalov a štítkov, funkčný test, röntgenový test atď.

Copyright © 2024 ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY LIMITED All Rights Reserved.

Vyhlásenie o ochrane súkromia | Podmienky používania | Záruka kvality

Top